top of page

Twój pies jest kimś wyjątkowym. Towarzyszem, przyjacielem, członkiem rodziny. Dzielisz z nim radości i smutki (a może też łóżko i ulubiony koc). Zawsze cieszy się na Twój widok. Czasem masz wrażenie, że rozumiecie się bez słów.

Być może ma najdłuższy język na świecie… Przepiękną łatę wokół oka… Niepowtarzalny „uśmiech”... Najbardziej ufne spojrzenie… A może jak żaden inny przekrzywia głowę. Tak czy inaczej, jest jedyny w swoim rodzaju i łączy Was szczególna więź.

 

Nazywam się Maciek Dróbka i zajmuję się fotografią studyjną psów. Sam mam owczarka niemieckiego o imieniu Rina, od którego zacząłem przygodę z fotografowaniem „najlepszego przyjaciela człowieka”.

Gdy biorę aparat do ręki, robię wszystko, by na zdjęciach oddać całe piękno fotografowanego psa — jego wygląd zewnętrzny i niepowtarzalny charakter, z którymi wiążą się Twoje szczególne emocje.

 

W życiu nieustannie zachodzą zmiany, a to, co wczoraj było oczywiste, jutro może już nie istnieć. Również piękne chwile, które spędzasz ze swoim psem, są tak ulotne... Dlatego serdecznie zapraszam na sesję, dzięki której powstaną wyjątkowe zdjęcia Twojego ulubieńca. Nie jedne z kilkuset fotek, które możesz pstryknąć smartfonem, ale małe dzieła sztuki, które zachowają jego piękno na zawsze.

DSCF3549 2_edited.jpg
bottom of page